Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Můj deníček

BLOG SE PŘESOUVÁÁ!!

16. června 2009 v 14:21 | Honey:-*

Tento blog se přesová na http://darling007.blog.cz

a tento blog se nebude rušit,pže mám blbou emilovou adresu a proto tu bude po nějaké době akorát všechno vymazané.Na novém blogu není zatím vše,ale pracuje se na tom.Mohl by být-ten new blog-hotový tak přibližně za týden...možná dva.Ale je v provozu takže už můžeme být o5 Affs.Moc bych byla ráda,kdyby mě chtěla všechna má Affíčka,ale mluvit jim do toho nebudu.Ti,co chtějí být stále mými Affíky,tak stačí jen,aby se ohlásili v jakémkolii článku.Ale nejlépe hned v článcích na první straně.

Děkuji za pochopení


Honey:-*

I´m Sorry...

11. června 2009 v 14:38 | Honey:-*
Hoj...

mám blbou zprávu...Tento blog se bude přesouvat...Ne teď hned,pže ho ještě namám zařízený,ale zase po čase...Asi tak za měsíc bude hotový,možná i dřív...Teď tu budu chodit málo,tak doufám,že si mě nesmažete mí Affíci...Pááá:-*Miluju vás:)

Bude nový design!

9. června 2009 v 14:16 | Honey:-*
Ahoj človíšci,

budu mít nový design.Moc se omlouvám,ale nebude ani Scene ani Twilight.Doufám,že k vůli této věcičce se nikdo nezřekne našeho web-přátelství.Nevím s kým bude,pže jsem včera vyrobila 3 designy,které se mi moc líbí,ale dnes asi taky ještě aspoň jeden udělám...rozhodne se potom:)

Diplomek 4me od"♥♥♥°°°LoOoL°°°♥♥♥"

9. června 2009 v 13:46 | Honey:-*
Krásnýý:-*

Změna!

8. června 2009 v 14:40 | Honey:-*
V menu si už nebudu dávat Affliates jako odkazy,ale budu si tam dávat jejich klikačky.Pokud někdo nemá,tak nevím asi jim nějakou přidělím.Pokud s tím jakkoli nesouhlasíte,tak stačí napsat.Ale myslím,že by s tím problém nemusí být.Mějte se sQěle
Vaše Honey:-*

Zase...=o(

5. června 2009 v 12:35 | Honey:-*
Hojda lidi...

Zase jedu na chatu...už dnes...kolem páté.Moc nerada se s váma loučím.A musím vám sdělit HROZNOU zprávu.Celé prázdniny budu na chatě BEZ BLOGU!!!!Já nevím,co ty dva měsíce budu dělat!Asi přednastavím články,ale nebudu obíhat.Moc mě to mrzí,a byla bych moc ráda,kdybyste si mě milá Affíčka nesmazala...Hned,jak bych přijela domů,tak bych šla na blog. Jo,a proto se netěším na prázky...Vyjímečně chci školu,abych mohla chodit na blog.cz!

Vaše Honey

btw-byla bych ráda,kdybyste mi mí Affíšci napsali váš názor...

I´m here!

31. května 2009 v 16:37 | Honey:-*
KONEČNĚ JSEM ZPÁTKY!!!!!

Jsem zpět ze školy v přírodě!Konečně!Ale omlouvám se,přijela jsem už v pátek,ale hned v pátek jsme ještě jeli na chalupu,tak jsem nemohla oznámit tuhle skvělou zprávu!Teď-myslím dnes-asi sem užž nic nepřidám,pže jsem se pohádala dnes snad se všema,se kterýma jsem mohla.Dám sem ještě náwštěvku za minulý týden,ale to bude asi tak vše.Mějste se skvěle
Vaše Honey:-*

O5 bude new dess...

22. května 2009 v 14:03 | Honey:-*
Ahojda mí bobíšci,


Tak,zase budu vyrábět nový design,protože mě to hrozně baví je vyrábět.Nyní bude s Twilight.Budu zkoušet různé experimenty,takže neví,jak dlouho bude trvat jeho výroba.Nemluvě o tom,že to budu muset předělávat minimálně 10x.No...doufám,že to bude co nejdřív.S tímto článkem končím,abych ten design měla dříve.Mějte se krásně mojí bobíšQové a bobíšenQy.
Vaše Honey:-*

Zas bude new dess...

18. května 2009 v 18:19 | Honey:-*
85.gif image by SaliskoAhój,všichni!!85.gif image by Salisko

Zase bude new dess...Tentokrát to bude s Hannou Beth a Brookelly Bones asik...Tyto dvě "Kóčy"jsem ještě neměla.Moc by mě zajímalo co si o tom myslíte.Hlavně má Aff...Hlasuj v anketě!

Rekord??Pomoz pls...

12. května 2009 v 15:12 | Honey:-*
Nepokusíme se o rekord v komentíčcích?? Prosím přispějte nějakým, klidně i krátkým komentářkem!!
Moc bych byla rada jo a kazdy 20tý komentář bude odměněn diplomkem:)
Dik pa

Tágg...

10. května 2009 v 13:46 | Cheeky
Na mým starým blogu zase něco blbne,tak ho zruším a bude klid!!Tento blog bude v podstatě stejný,ovšem s jinýma,zajímavýma věcma.Tak jdu to tu zpravit,ať blog může fungovat :)

Cheeky
 
 

Reklama